Hakkımızda

Firmamız, BNG ELDA MÜHENDİSLİK PAZARLAMA SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ., 2017 yılının Eylül ayında KOSGEB Girişimcilik Desteği ile kurulmuştur.
2017 yılının Aralık ayında Mak. Yük. Müh. (MBA) kurucu ortak Zafer Bülent KIZILYAR şirkete dahil olmuştur.
2018 yılından bugüne kadar ülkemizin ilk 500 sanayi kuruluşununda arasında olduğu müşterilerine mühendislik proje hizmetleri ve özel makina imalatı yapan firmamıza 2019 yılının mayıs ayında KOSGEB tarafından Elektrostatik Filtre (ESP) ile ilgili başvurusuna istinaden ARGE desteği verilmiştir.
2020 yılının ağustos ayında ARGE projesini başarıyla tamamlayan firmamız, Tekno Yatırım ve İş Birliği Güç Birliği desteklerine ortak bulmak ve desteklerden yararlanabilmek amacıyla firmalar ile görüşmelerine devam etmektedir.
İmalat sanayinde yer alan, proje iş ortakları firmaları ile beraber yeni projelerini hayata geçirmekte ve müşterilerinin taleplerini yerine getirmektedir.
BNG ELDA MÜHENDİSLİK olarak deneyimli mühendis kadromuz ve imalat sanayinde yer alan imalat firması iş ortaklarımız ile;
ÖZEL TASARIM MAKİNE, ESP FİLTRE, KALDIRMA İLETME MAKİNELERİ, KANCA ALTI EKİPMAN, SEPET ve YEDEK PARÇA İMALATI HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ...